Image
بازی آروین : رستگاری در کارخانه مرگ
Image
Image
آروین شخصیت محوری بازی آروین:رستگاری در کارخانه مرگ است که با سفری که اتفاقی به نظر می رسد خود را در شهر قدیمی آرتیمان می یابد. او با کمی جستجو در این منطقه در می یابد خود و افراد این شهر به دردسر عظیمی افتاده اند ، حال این شما هستید که باید قهرمان داستان از فراز و نشیب کارخانه مرگ برهانید .

CHARACTERS

Image

Trueman

Image

Dr.Artin

Image

Naser Yekta

arvin

Arvin

Image

???

Image

Amir

Image

Prof.Don

Image

Monna

Image
پیش سفارش نسخه اورجینال و نسخه ویژه در همین قسمت بزودی فعال خواهد شد ، کسانی که نسخه اصلی و ویژه را پیش خرید نمایند از تخفیف 20 درصدی نسبت به قیمت اصلی بر خوردار خواهند شد و بصورت خودکار در قرعه کشی نهایی که زمان آن در همین صفحه اعلام می گردد شرکت داده خواهند شد .
همچنین شما می توانید با دنبال کردن بازی آروین : رستگاری در کارخانه مرگ در اینستگرام بصورت خودکار در قرعه کشی پنجاه پک ویژه شرکت کنید و درصورت برنده شدن بصورت رایگان آن را دریافت نمایید .
نسخه اورجینال شامل دیسک بازی و قاب آن می باشد و نسخه ویژه جعبه پک بازی شامل پوستر + دفترچه راهنمای بازی+ کتاب داستان بازی+ دی وی دی بازی  + کد دانلود نسخه اندروید و هدایای داخل جعبه است . تعداد نسخه ویژه محدود می باشد .
Image
Image
Image
Image
آخرین عکس ها ، فیلم ها ، گیم پلی و اخبار بازی آروین : رستگاری در کارخانه مرگ را در کانال اینستگرام بازی به نشانی arvin_game دنبال کنید، یا می توانید بر روی لوگوی اینستگرام در همین صفحه کلیک و به صفحه بازی وارد شوید .
© 2020, Netdes

اطلاعات تماس

09120793084       info@netdes.com

طراحی سایت
طراحی سایت کرج
طراحی سایت تهران

Search