About Me

گروه نرم افزاری نت دیس
ارایه دهنده خدمات تخصصی طراحی و برنامه نویسی در حوزه IT

هسته اصلی گروه نرم افزاری وب توسط دو نفر از متخصصان این حرفه با بهره گیری از 17 سال تجربه فعالیت در زمینه آی تی بنیان گذاشته شد ، عمده فعالیت این گروه ، برنامه نویسی و طراحی وبسایت ، ساخت انیمیشن و موشن گرافیک ، ساخت بازی های رایانه ای و تولید اپلیکیشن های موبایل است .
حال این گروه با بهره گیری از تیمی قدرتمند در صدد آن است در زمینه ساخت  و اجرای انواع اتوماسیون های نرم افزاری و سخت افزاری خدمات خود را حتی در سطح بین المللی گسترده تر بسازد .هم اکنون تولید انواع دستگاه های سخت افزاری و نرم افرای اتوماسیون اداری و مدیریتی و همچنین تابلو های هوشمند نیز به فعالیت های گروه افزوده شده است .
شرکت نرم افرای نت دیس در طول فعالیت چند ساله خود توانسته است پروژه های بزرگی را با شرکت های معتبری همچون اپینو ، سنتاپ ، شهرداری تهران ، آی گل ، مهندسان مکانیک کبیر ، نوآوران آروشا ، اداره خدمات اجتماعی شهرداری تهران  و .. را با موفقیت انجام دهد .
ما همواره با شعار احترام به مشتری سعی در ارتقای کسب و کار مخاطب خود هستیم و همیشه تا پایان قرارداد و حتی در زمان پس از قرارداد همچون دوست در کنار کارفرمای خود به ارایه خدمات پرداخته ایم .

دپارتمان و متد کاری

ما برای هر پروژه و هر هدف پروسه خاصی را تعیین کرده ایم . برای رسیدن به اهداف کارفرما چندین قدم لازم است که پیشاپیش آنرا مستحکم بر خواهیم داشت .

جلسه مشاوره

این جلسه رایگان است ، در این جلسه اهداف  و متد فکری کارفرما طی همفکری چند نفره مورد بحث قرار میگیرد

قدم اول

قدم دوم

طرح پروپوزال

بعد از آنکه جلسه اول برگذارشد ، یک جلسه نیز با محوریت مکتوب کردن ایده ها و طرح پروپوزال شکل میگیرد در این جلس طرفین ایده ها و راه های خود را به اشتراک گذاته و سپس بصورت نوشته در می آورند .

محاسبه زمان و هزینه

از آنجا که هر پروژه نیازمند محسابه دقیق مدت زمان مورد نیاز  و هزینه و نیروی مورد نیاز است ، این قسمت از کار با حساسیت و وسواس بالایی به سرعت انجام شده و به کارفرما اعلام می گردد .

قدم سوم

قدم چهارم

ایجاد قرار داد

در این مرحله قرار داد بهمراه فاز های انجام کار امضا و به کارفرما تحویل می گردد .و کارفرما می تواند متناسب با درصد انجا شده از کار مبالغ را بپردازد

پشتیبانی

پس از اتمام کار و پایان پروژه ، پشتیبانی پروژه شروع شده و تمامی خدمات پشتیبانی رایگان  می باشد

قدم آخر

© 2020, Netdes

اطلاعات تماس

09120793084       info@netdes.com

طراحی سایت
طراحی سایت کرج
طراحی سایت تهران

Search