ساخت موشن گرافیک

با ساخت موشن گرافیک حرفه ای کسب و کار خود را بهتر معرفی کنید.

یک موشن گرافیک حرفه ای توسط یک تیم متخصص به دیده شدن شما بسیار میتواند کمک کند. 

پس همین الان با مشاوران تیم نت دیس تماس بگیرید که بیشتر راهنماییتون کنند.

ساخت انیمیشن و موشن گرافیک
انیمیشن هردمبیلیان

چرا موشن گرافیک؟

دلایلی که میتوانند برای استفاده از موشن گرافیک باشند بسیار زیاد هستند. مهمترین دلایل بصورت مختصر آورده شدند:

1.هزینه کمتر

2.جذابیت بیشتر 

3.زمان آماده شدن کمتر

4.تاثیرگذاری بیشتر بر روی مخاطب

عوامل بسیار زیادی میتوانند بر نحوه و میزان تاثیرگذاری انیمیشن و موشن گرافیک دخالت داشته باشند. این عوامل شامل انتخاب موضوع سناریو، ظاهر و ویژگی های رفتاری کاراکتر مورد نظر، محیط مورد استفاده، موزیک و ملودی متن و… میباشد.

علاوه بر موارد ذکر شده وجود یک تیم حرفه ای و متخصص که با در نظر گرفتن همه جوانب تاثیرگذار در محتوای موشن گرافیک، اقدام به ساخت انیمیشن و موشن گرافیک کند. بنابراین مهمترین عامل در فرآیند ساخت و پس از آن تاثیر گذاری موشن گرافیک تیم سازنده آن میباشد.

موارد یاد شده میتوانند به طور مستقیم و غیر مستقیم بر تاثیرگذاری روی مخاطب موثر باشند.

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}
موشن گرافیک

کاربردهای موشن گرافیک

1.تیزر تبلیغاتی مدرن و جذاب

2.انیمیشن های دو بعدی

3.برنامه های آموزشی

4.معرفی محصولات و خدمات

5.بازاریابی ویودیویی

6.تولید مستند

7.ایجاد سایت تعامل پذیر

8.بازدید بیشتر در شبکه های اجتماعی

و …

انواع موشن گرافیک

ویدیو رئال

ویدیوهایی هستند مانند مستند که از فضاهای واقعی فیلم برداری شده و گزارش میدهند. در این نوع ویدیوها از طرح های گرافیکی استفاده نمیشود. بیشترین وظیفه بر عهده  فیلم بردار، صدابردار، صداگذار و تدوینگر میباشد.

ویدیو موشن

این نوع موشن گرافیک ها تلفیق فیلم برداری و جلوه های گرافیکی هستند. گرافیک ها دارای اطلاعاتی هستند که با روش فیلم برداری قابل ارائه به بیننده نیستند. علاوه بر این، جلوه های گرافیکی باعث افزایش جذابیت کار نیز میباشد.

اینفوموشن

ویدیوهایی هستند که از تکنیک اینفوگرافیک برای انتقال محتوا به مخاطب در آنها استفاده میشود.

انیمیشن

ویدیوهایی با قابلیت دارا بودن کاراکتر خاص و داستان مشخص که به طور اصلی به ویژگی های زیرین داستانی، روانی، احساسی و فلسفی شخصیت ها میپردازد. این نوع از موشن گرافیک بر خلاف دیگر انواع بصورت کاملا کاراکتر محور هستند.

استاپ موشن

در این روش از عکاسی اشیای واقعی استفاده میشود. بدین صورت که با حرکت دادن اشیا بصورت خیلی جزئی و عکس برداری لحظه ای، حس حرکت را به بیننده القا میکنند. در این روش از نرم افزارهای گرافیکی مخصوصی برای

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

نمونه موشن گرافیک های نت دیس

فراگیر شدن موشن گرافیک

از موشن گرافیک برای انتقال پیام با استفاده و کمک گرفتن از تصاویر، جلوه‌های گرافیکی متحرک و صداگذاری حرفه‌ای استفاده میشود. دلیل اصلی انتخاب این تکنولوژی به جای فیلم هزینه بسیار پایین ساخت و انتشار آن نسبت به فیلم میباشد. در این حرفه دیگر نیازی به فیلمبرداری با دوربین‌های فوق حرفه‌ای نیست و تمامی صفر تا صد کار با استفاده از کامپیوتر انجام میشود.
در جوامع امروزی اکثر مردم تمایلی به خواندن مطالب متنی و طولانی ندارند و برای رفع نیازهای مربوط به اطلاعات یک موضوع خاص به دنبال محتوای صوتی و یا تصویری میگردند. به همین دلیل یک موشن گرافیک یک دقیقه‌ای میتواند بیشتر از متن یک پاراگرافی تاثیر کافی روی مخاطب بگذارد.
از این رو برای جذب مخاطبان در شبکه‌های اجتماعی مختلف، استفاده از موشن گرافیک یکی از بهترین روش‌های موجود است. مزیت دیگر آن افزایش کیفیت آموزش و بهبود رشد تبلیغات میباشد. این دسته از رسانه‌ها جذابیت سمعی و بصری بسیار زیادی برای تمامی گروه‌های سنی دارد.
امروزه به دلیل افزایش سرعت اینترنت، راحت شدن دسترسی به آن برای تمامی افراد و همچنین کمتر شدن هزینه استفاده از اینترنت، میزان تمایل افراد برای استفاده از رسانه‌های سمعی و بصری به شدت افزایش یافته است.

موشن گرافیک

نیاز به ایده برای تبلیغات دارید؟

پس همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید و موضوع خود را مطرح کنید تا با دنیایی از ایده های ناب و موثر در کسب و کار آشنا شوید.