5 راه برای کاهش هزینه طراحی سایت

طراحی سایت ها می توانند فریبنده باشند. ممکن است آنچه یک صفحه وب ساده با کلمات، گرافیک و دکمه ها میتواند یک پروژه ساده به نظر برسد. اما شرکت ها اغلب وقتی می شنوند که هزینه طراحی سایت جدید یا به روز رسانی وب سایت قبلی خود چقدر است، شوکه می شوند.

این همه پول صرف چه چیزی می شود؟

بیشتر پولی که برای ایجاد یک وب سایت صرف می شود برای وقت و دستمزد طراح است. طراحی و برنامه نویسی صفحات وب، به ویژه صفحات سفارشی، می تواند زمان زیادی را صرف کند.

هزینه طراحی سایت

با توجه به قیمت، غیر معقول است که حتی یک تجارت کوچک از طراحی سایت خودداری کند. مسلما بودجه نامحدود وجود ندارد، اما راه هایی وجود دارد که می توانید این رقم را کاهش دهید.

1. از الگوی آماده برای کاهش هزینه طراحی سایت خود استفاده کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای کنترل هزینه طراحی سایت شما استفاده از الگوی از پیش ساخته شده است. استفاده از تم باعث کاهش یا حذف زمان مورد نیاز طراح یا توسعه دهنده وب برای ایجاد ظاهر وب سایت می شود و هزینه پروژه را کاهش می دهد.

صدها شرکت طراحی سایت وجود دارد که قالب وب سایت را برای انواع مشاغل ایجاد کرده اند. اگر در حال طراحی سایت خود بر روی وردپرس هستید که امروزه بیش از 25 درصد وب سایت ها از آن استفاده می کنند، هزاران قالب برای انتخاب وجود دارد.

2. تعداد صفحات وب سایت خود را کاهش دهید

هر صفحه ای که بسازید زمان می برد و زمان پول است. حتی اگر یک صفحه ثانویه یا سوم باشد، باز هم باید کد بنویسید، تصاویر را انتخاب کرده و صفحه را پر کنید.

هنگام برنامه ریزی ساختار سایت خود، تعداد صفحات را فقط به مهمترین آنها کاهش دهید.

به عنوان مثال، تاریخچه شرکت شما واقعاً جالب است. اما آیا لازم است ارزش محصول یا خدمات خود را به مشتری خود منتقل کنید؟ این صفحه را تا آنجا که ممکن است ساده کنید یا همه را با هم کنار بگذارید

3. از عکس های رایگان یا تصاویر موجود استفاده کنید

بسیاری از وب سایت ها از عکس های رایگان استفاده می کنند. آنها آن را دوست دارند زیرا ظاهری حرفه ای و تمیز دارد و مجبور نیستند برای ایجاد عکس های خود وقت بگذارند. البته، عکاسی هزینه زیادی دارد، به ویژه توسط عکاسان حرفه ای.

البته گزینه بهتر این است که از عکس ها و تصاویر خود استفاده کنید. نه تنها هزینه کمتری دارد، بلکه با استفاده از تصاویر شخصی خود، اعتبار را به وب سایت خود اضافه می کنید. همه می دانند که تیم شما متشکل از مدل هایی نیست که در اتاق های سفید با نشانگر روی یک بوم شفاف کار می کنند. اجازه دهید بازدیدکنندگان شما را ببینند و در همان زمان پول خود را پس انداز کنید.

4. محتوای وب سایت خود را مجدداً مورد استفاده قرار دهید

اگر شرکت شما مدتی است فعالیت می کند، به احتمال زیاد شما قبلاً یک وب سایت داشته‌اید. ممکن است تاریخ نداشته باشد، برای موبایل بهینه نشده باشد یا در سرور اتاق خواب شما اجرا شود، اما هنوز محتواهایی دارد که می توانید از آن استفاده کنید.

استفاده مجدد از کپی و سایر محتواهایی که قبلاً ایجاد کرده اید می تواند در هزینه و زمان زیادی صرفه جویی کند. شگفت انگیز است که چگونه یک طراحی سایت جدید می تواند محتوای قدیمی را دوباره با حس جدید ایجاد کند.

5. برخی از کارهای وب سایت را به صورت داخلی انجام دهید

اینکه شما از شخص ثالث برای توسعه وب سایت خود استفاده می کنید به این معنی نیست که آنها باید تمام کارها را انجام دهند.

برخی از روش هایی که می توانید به طراحی سایت کمک کنید حتی اگر توسعه دهنده نیستید عبارتند از:

  • نوشتن محتوا
  • پیدا کردن یا ایجاد گرافیک و عکس
  • ایجاد صفحات وب (شگفت انگیز است که انجام این کار در بسترهای مدرن چقدر آسان است)

ساده نگه دارید

به راحتی می توانید به تمام روش هایی که می توانید ارزش شرکت خود را در یک وب سایت بیان کنید فکر کنید. ابزارهای جالب، ویدئوهای عالی و تنوع محتوا همه مواردی هستند که افراد هنگام بررسی یک وب سایت به آن توجه می کنند. در حالی که داشتن این موارد خوب است، هزینه هایی را به یک وب سایت اضافه می کند و ممکن است آن چیزی باشد که شما نیاز دارید.

با ساده نگه داشتن وب سایت خود، می توانید در زمان و هزینه طراحی سایت صرفه جویی کنید. همچنین میتوانید بر روی بزرگ کردن و نشان دادن پیام اصلی خود تمرکز کنید.

در مورد یک اقدامی که می خواهید بازدیدکنندگان شما انجام دهند، تمرکز کنید و طراحی سایت خود را بر این محور متمرکز کنید. نه تنها هزینه طراحی سایت کمتر خواهد بود، بلکه مشتریان را کمتر از یک سایت پیچیده دچار سردرگمی می کند.

مقالات بیشتر

طراحی صفحه اصلی دز طراحی سایت

نحوه طراحی صفحه اصلی عالی

قوی بودن طراحی صفحه اصلی می تواند بازدیدکنندگان را ترغیب کند تا زمان بیشتری را صرف کاوش در مورد محصول یا خدمات ارائه شده کنند.

عناصر اصلی در طراحی سایت حرفه‌ای

عناصر اصلی طراحی سایت حرفه ای

ظاهر خوب و مناسب با سلیقه کاربران و بازدیدکنندگان بسیار مهم است. تجربه نشان داده کاربران همیشه از وجود خلاقیت در طراحی وب سایت استقبال میکنند.

قیمت طراحی سایت

11 عامل موثر بر قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به مدت زمان لازم برای ساخت وب سایت و نرخ دستمزد طراح وب مرتبط است. برای این کار بیش از آنجه تصور کنید وقت صرف میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *