نکات مهم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت

داشتن یک وب سایت در تجارت الکترونیکی چشم اندازهای جدیدی را برای خرده فروشان باز می کند. یک فروشگاه آنلاین به آنها امکان می دهد وارد بازارهای جدید شوند. یک مشتری وفادار ایجاد کنند و مشتریانی را با قیمت کمتری به دست آورند. با این حال، ساخت یک وب سایت آسان نیست. اغلب اوقات شما نیاز به صرف زمان زیادی برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت، در میان طیف گسترده ای از ارائه دهندگان خدمات توسعه نرم افزار دارید. برای یافتن بهترین شریک فناوری برای تجارت الکترونیکی خود، باید بدانید که اصول اساسی در مورد چگونگی انتخاب شرکت توسعه وب چیست.

نکات مهم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت

چگونه یک شرکت طراحی سایت خوب انتخاب کنیم؟

هنگام شروع تجارت آنلاین، یافتن نمایندگی مناسب و شناسایی تیم های بد در فناوری ضروری است. ویژگی شرکت طراحی سایت بد، طراحی و کدگذاری بی کیفیت، ارائه راه حل های اشتباه تجارت الکترونیکی به مشتریان، ضرب العجل های ناموفق و برآورد هزینه های اشتباه در پروژه است. کار با یک تیم اشتباه ممکن است منجر به نتیجه نامناسب، کیفیت پایین کار و اتلاف پول و وقت شود. معیارهای مهمی وجود دارد که باید در نظر بگیرید تا از تجارت خود در برابر اشتباهات احتمالی محافظت کنید. مقاله زیر شامل بهترین روش های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت است که می توانید برای موفقیت در تجارت آنلاین خود اعمال کنید.

چرا انتخاب شرکت طراحی سایت دشوار است؟

از آنجا که هزاران گزینه وجود دارد، انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای تجارت آنلاین آینده شما چالش برانگیز است. همه شرکت ها بسیار متفاوت هستند و خدمات مختلفی را با کیفیت متفاوت ارائه می دهند. چگونه بهترین شرکت را انتخاب می کنید؟ برای آن، بسیار مهم است که بدانید به چه نوع خدمات و راه حل هایی نیاز دارید. چنین درکی به شما کمک می کند جستجوی خود را محدود کرده و شانس یافتن بهترین شریک را افزایش دهید.

شرکت طراحی سایت چه پیشنهادی می دهند؟

همانطور که در بالا گفتیم، هر شرکت طراحی سایت در زمینه محدود فناوری و تخصص مشخص می کند. برای سهولت در جستجوی خود، حداقل باید از آنچه آنها به شما پیشنهاد می دهند آگاه باشید. در زیر ما طبقه بندی شرکت ها را بر اساس خدمات و پروژه هایی که آنها به مشتریان خود ارائه می دهند، به اشتراک می گذاریم.

وب سایت های مبتنی بر الگو

الگوی وب مجموعه ای از صفحات وب HTML است. هرکسی می تواند متن و تصاویر خود را در این صفحات وب از قبل طراحی شده برای ایجاد وب سایت اضافه کند. چنین وب سایت هایی معمولاً با CSS و HTML ساخته می شوند. مزیت اصلی چنین سایت هایی این است که هر کسی می تواند وب سایت خود را راه اندازی کند و یا بدون کمک از توسعه دهندگان و طراحان به تجارت آنلاین بپردازد.

برخی از توسعه دهندگان نیز از این راه حل برای توسعه وب استفاده می کنند. با داشتن یک وب سایت مبتنی بر الگو، می توانید در مورد کسب و کار یا خدمات خود به جهانیان بگویید زیرا در موتورهای جستجو رتبه بندی می شود. سایت وردپرس و یک طرح الگوی خریداری شده محبوب ترین راه برای ایجاد یک وب سایت از قبل ساخته شده است. این روش به شما امکان می دهد با بودجه محدود و در مدت زمان کوتاه یک سایت یا یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

راه حل های سفارشی

برخی از شرکت های توسعه دهنده در وب سایت های سفارشی تخصص دارند. این بدان معنی است که آنها وب سایت خود را از ابتدا با توجه به نیاز شما ایجاد می کنند. روند توسعه از آنجا که شامل تحقیقات مخاطبان هدف، توسعه ویژگی های سفارشی و طراحی است، پیچیده است.

ایجاد وب سایت سفارشی به زمان و بودجه قابل توجهی نیاز دارد. هنوز، یک وب سایت سفارشی یک راه حل عالی برای مارک های پیشرفته و شرکت های بزرگی است که می خواهند یک تجربه منحصر به فرد را به بازدید کنندگان ارائه دهند.

وب سایت های تجارت الکترونیکی

وب سایت های تجارت الکترونیکی به مالکان این امکان را می دهد که کالا یا خدمات را به صورت آنلاین بفروشند. فروشگاه های آنلاین می توانند روی سیستم عامل های موجود کار کنند یا می توانند به صورت سفارشی ساخته شوند. در بازار IT، شرکت هایی که فقط با توسعه فروشگاه های آنلاین سروکار دارند آژانس های تجارت الکترونیکی نامیده می شوند. تجربه آنها ممکن است شامل بسیاری از سیستم عامل های تجارت الکترونیکی، درگاه های پرداخت و راه حل های دیگر از حوزه خرده فروشی آنلاین باشد.

فروشگاه آنلاین می تواند ویژگی های اساسی مانند سبد خرید، کاتالوگ محصول و درگاه های پرداخت را ارائه دهد یا شامل ادغام های پیچیده تری مانند شبکه های اجتماعی، CRM یا ادغام بازار آنلاین و غیره باشد.

ایجاد وب سایت های تجارت الکترونیکی، حتی مبتنی بر الگو، در مقایسه با سایت های معمول زمان بیشتری می برد. چرا؟ از آنجا که تیم کاتالوگ محصولات را اضافه کرده و تمام ویژگی ها را آزمایش می کند تا فروشگاه آنلاین بدون اشکال باشد.

شرکتهای کامل

شرکت طراحی سایت کامل از چندین بخش تشکیل شده اند. آنها خدمات بسیار متنوعی را ارائه می دهند. یک شرکت معمولی با خدمات کامل شامل بخشهای توسعه، طراحی، مدیریت و کیفیت است. به این ترتیب، آنها می توانند نه تنها یک وب سایت بلکه طراحی، برنامه های تلفن همراه و ویژگی های سفارشی با نگهداری بیشتر ایجاد کنند.

بنابراین، مشتری راه حل همه در یکرا دریافت می کند. کار برای دارندگان وب سایت های آینده راحت تر از کنترل روند کار و مستقل از توسعه دهندگان و طراحان است.

استخدام یک تیم کامل سرویس گران است. با این حال، از آنجا که بسیاری از متخصصان در وب سایت آینده شما کار می کنند، قابل توجیه است.

چگونه یک شرکت طراحی سایت انتخاب کنیم

انتخاب شرکت طراحی سایت به آسانی که به نظر می رسد نیست. ما می توانیم توسعه یک وب سایت یا یک فروشگاه آنلاین را با ساختن خانه مقایسه کنیم. اگر برای ساختن بنیاد متخصصانی اشتباه استخدام کنید که از مواد نادرست استفاده خواهند کرد، پروژه آینده شما با شکست روبرو خواهد شد و از این کار ناراضی خواهید شد. برای جلوگیری از چنین شرایطی در توسعه وب سایت شما، ما مهمترین جنبه های انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت را به اشتراک می گذاریم.

1. نمونه کارهای شرکت را بررسی کنید

ارزیابی تجربه یک شرکت طراحی سایت مهمترین جنبه ای است که صاحب وب سایت در آینده باید انجام دهد. دانستن تخصص شرکت به شما کمک می کند تا بفهمید آیا می تواند نیاز شما را برای پروژه پیش رو برآورده کند یا خیر.

برای آن، اولین قدم بررسی نمونه کارهای تیم است. در بیشتر موارد، شرکت های فناوری اطلاعات پروژه های خود را در وب سایت های خود به اشتراک می گذارند. با بررسی نمونه کارها، عملکرد و قابلیت استفاده از پروژه های زنده آنها را ارزیابی می کنید، مهارت های توسعه و طراحی را تخمین می زنید.

2. مراجع مشتری را بخواهید

تمام شرکت های توسعه وب مستقر مشتری قبلی دارند. این یک روش خوب است که با مشتریان یک تیم تماس بگیرید و از تجربه آنها سوال کنید. در صورت رضایت مشتریان قبلی از خدمات ارائه شده، می توانید به این شرکت اعتماد کنید. اگر مشتریان گذشته رضایت ندارند، باید به دنبال گزینه های دیگر باشید. یک مصاحبه کوتاه با مشتریان قبلی به شما امکان می دهد ایده روشنی درباره ارائه دهنده خدمات آینده فناوری اطلاعات خود دریافت کنید.

3. کیفیت وب سایت شرکت را ارزیابی کنید

با بررسی حضور دیجیتالی کلی آنها می توانید در مورد استانداردهای کیفیت تیم طراحی سایت اطلاعات بیشتری کسب کنید. برای این منظور، شما باید مشخصات، وب سایت و محتوای رسانه های اجتماعی آنها را تجزیه و تحلیل کنید.

به طراحی وب سایت، ویژگی ها و کیفیت محتوایی که منتشر می کنند توجه کنید. طراحی وب سایت آنها باید به روز باشد. اگر شرکت بهترین روش ها را دنبال نکند، ممکن است نتوانند پروژه شما را مدیریت کنند.

4. ببینید شرکت با چه سرعتی به پیام شما پاسخ می دهد

پاسخگویی یکی از فاکتورهای دیگری است که در هنگام انتخاب شرکت توسعه وب باید در نظر گرفت. اگر تصمیم دارید با یک تیم کوچک کار کنید، ممکن است آنها پرسنل فروش اختصاصی نداشته باشند. در این صورت می توانید با مالک یا دستیار در شرکت تماس بگیرید. می توانید 24 تا 48 ساعت به آنها فرصت دهید تا به درخواست شما پاسخ دهند. اگر این شرکت علاقه مند است درباره پروژه وب شما بیشتر بیاموزد، نشانه خوبی است. به یاد داشته باشید که بدون درک درستی از اهداف و نیازهای شما، غیرممکن است که تیم یک تخمین دقیق به شما ارائه دهد.

نحوه انتخاب شرکت طراحی سایت

یک طراحی وب سایت سفارشی، مزیت رقابتی نسبت به الگوهای عمومی وب سایت را برای مشاغل آنلاین فراهم می کند. اگر می خواهید طرحی سفارشی برای وب سایت خود ایجاد کنید، باید به دنبال شرکت تخصصی در زمینه طراحی UI / UX باشید. در زیر نکاتی را برای یافتن یک شرکت طراحی وب مناسب به اشتراک می گذاریم.

1. در مورد رویکرد شرکت در مورد قابلیت استفاده اطلاعات کسب کنید

قابلیت استفاده از فروشگاه آنلاین برای تجارت خرده فروشی بسیار مهم است. این تجربه خریداران در فروشگاه آنلاین شما را تحت تأثیر قرار می دهد. قابلیت استفاده از وب سایت تجارت الکترونیکی بر بسیاری از معیارهای اساسی کسب و کار تأثیر می گذارد، مانند نرخ تبدیل، زمان حضور در صفحه، نرخ پرش.

آنچه مهمتر است، بسیاری از این معیارها بر SEO فروشگاه اینترنتی شما تأثیر می گذارند. برای آن، از تیم طراحی سایت بپرسید که آنها برای ارائه بهترین تجربه ممکن به مشتریان احتمالی شما چه رویکردی را اعمال می کنند.

2. ببینید آیا این شرکت نمونه هایی از پروژه های مشابه دارد یا خیر

حوزه های مختلف تجاری بسیاری وجود دارد. هر حوزه برای طراحی و عملکرد وب سایت الزامات خود را دارد. اگر پروژه خاصی در ذهن دارید، از تیم طراحی سایت بخواهید که کار خود را در پروژه های مشابه به شما نشان دهد. با ارزیابی پروژه آماده از یک زمینه مرتبط، می توانید نظر خود را در مورد حرفه ای بودن تیم بنویسید.

3- از شرکت در مورد چگونگی اندازه گیری نتایج سوال کنید

وقتی به دنبال یک تیم توسعه وب هستید، می توانید در مورد نتایج مشتریان قبلی آنها سال کنید. به طور خاص، در مورد میزان ماندگاری مشتری در فروشگاه های آنلاین، ساخته شده توسط شرکت. میزان ماندگاری مشتری زیر 60٪ نشان می دهد که وب سایت از قابلیت استفاده ضعیفی برخوردار است. در عین حال، میزان ماندگاری 70-90٪ فروشگاه آنلاین به این معنی است که این تیم رویایی تجارت الکترونیکی شما است.

افکار نهایی

هنگام راه اندازی مشاغل آنلاین یا ایجاد وب سایت، یک شریک فناوری قابل اعتماد ضروری است. اگر نتوانید یک تیم تجارت الکترونیک و توسعه وب مناسب را استخدام کنید، پروژه شما هرگز منتشر نخواهد شد.

با دنبال کردن راهنمایی های ما، می توانید یک شرکت بزرگ توسعه وب پیدا کنید و در کسب و کار خود موفقیت کسب کنید. اگر می خواهید ما را برای توسعه وب سایت خود یا ایجاد یک فروشگاه آنلاین استخدام کنید، با ما تماس بگیرید. تیم ما خوشحال خواهد شد که یک پروژه جدید را با شما شروع می کند.

مقالات بیشتر

10 اشتباه رایج در طراحی سایت

10 اشتباه رایج در طراحی سایت

10 اشتباه رایج در طراحی سایت که اکثرا طراحان مبتدی مرتکب میشوند اما بسیاری از حرفه ای ها نیز این موارد را از یاد میبرند و یا اهمیتی نمیدهند.

سئو چیست و چرا در طراحی سایت مهم است؟

سئو چیست؟

سئو روشی است که موتورهای جستجو (گوگل، یاهو، بینگ و …) برای تعیین رتبه بندی سایتهای مرتبط با کلمه کلیدی مورد نظر اتخاذ کرده‌اند.

رنگ در طراحی سایت

اهمیت رنگ در طراحی سایت

انتخاب پالت رنگ در طراحی سایت یا یک آرم می تواند یک کار گیج کننده و وقت گیر باشد، مگر اینکه دانش درستی از رنگ داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.