طراحی سایت کرج

طراحی سایت در کرج شامل طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، شخصی، املاک، آگهی، پزشکی، فنی-مهندسی، حقوقی و هر نوع سایت دیگری میشود.

مزایای طراحی وب سایت در کرج توسط شرکت نرم افزاری نت دیس:

  1. تیم متخصص در تمامی حوزه ها (طراحی، سئو، برنامه نویسی و طراحی گرافیکی)
  2. قیمت مناسب و هزینه منطقی
  3. سرعت بالا در طراحی سایت
  4. پشتیبانی فنی و محتوایی سایت

این شرکت با بکارگیری برترین و مدرن ترین تکنولوژی و مطابق با به روز ترین الگوریتم گوگل برای طراحی و ساخت سایت در کرج اقدام میکند

ساخت سایت در کرج شرکت نرم افزاری نت دیس

طراحی سایت فروشگاهی در کرج

پس از شیوع کرونا، کسب و کار اینترنتی در کرج به شدت افزایش یافته و درصد بسیار زیادی از کسب و کارها به سمت فروشگاه های اینترنتی رفته است.

دلایلی که تا به امروز باعث هماری ما با بسیاری از کارفرماها شده است در زیر ذکر میکنیم:

  1. عقد قرارداد رسمی
  2. سرعت و دقت بالا در انجام امور محوله
  3. طراحی لوگوی اختصاصی
  4. تیم متخصص در زمینه طراحی سایت فروشگاهی
  5. ساخت انواع موشن گرافی و تیزرهای متنوع و جذاب
  6. امکان پیاده سازی هر نوع ایده ی مد نظر مشتری 

سایت کاملا سئو فرندلی

بودن در صفحات اول گوگل را فقط میتوانید با خدمات سئوی ما تجربه کنید. متخصصین سئو در این مجموعه با ارائه و بکارگیری خدمات ویژه در خصوص بهینه سازی وب سایت در موتورهای جستجو تلاش میکند تا بهترین راهکارهای پیشرفت در نتایج گوگل را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورد. در همین راستا تیم نرم افزاری نت دیس با داشتن نمونه کارهای فراوان در زمینه سئو و بهینه سازی میتواند بهترین رویکرد را به شما ارائه دهد. خدمات مربوط به سئو در کرج برای کسب و کارهای حاضر در این شهر با خدماتی ویژه و قیمت های باور نکردنی ارائه میشود. اگر شما هم یکی از شرکت های فعال در این شهر هستید میتوانید با تماس با ما از خدمات طراحی سایت در کرج و سئو سایت بهره مند شوید.

ساخت سایت در کرج ساخت سایت شرکتی

سئو چیست ؟

شاید شما هم برای رقابت در آماج سایت های رقبا و سود بیش تر در دنیای دیجیتال کلمه سئو را به عنوان راه حل اصلی و پر بازده شنیده باشید؛ این کلمه از سه واژه به معنا ی بهینه سازی سرچ موتور های جست و جو گرفته شده است . امروزه گوگل در لیست محبوب ترین موتور های جست و جو قرار دارد. افراد سعی میکنند تا نظر گوگل را به سایت خودشان جلب کنند. سئوی وب سایت شما یکی از خدماتی است که ما در حوزه طراحی وب سایت در کرج ارائه میدهیم.

چرا گوگل باید به ما توجه کند ؟

حتما برایتان پیش امده که به هنگام سرچ کردن یک سوال یا محصول اولین مواردی که در نتایج جست وجو ظاهر میشود را دنبال کنید؛ پس اطمینان داشته باشید دیگران نیز همین وضع را دارند. یعنی در اولین صفحات به دنبال جواب خود میگردند و کم تر کسی به صفحات سوم یا چهارم میرود. گوگل نیز برای مخاطبان خود بهای زیادی قائل است و با استفاده از الگوریتم های خود سایت های برتر را از سایرین جدا میکند. به آن ها امتیاز بیش تر و جایگاه بالاتری در نتایج جست وجو میدهد .

چطور مخ گوگل را بزنیم ؟

این که شما نظر گوگل را جلب کنید کار چندان سختی نیست اما باید مداوم و پیوسته باشد. در واقع گوگل شما و سایت تان را از جوانب گوناگون زیر نظر میگیرد تا ببیند عملکرد شما در گذر زمان چقدر مفید و قانع کننده است . پس در اولین گام شما باید صبور باشید. گوگل برای این که سایت هایی که واقعا سزاوار دیده شدن هستند مطرح باشند از الگوریتم های مختلفی استفاده میکند. در دنیای مدرن امروزه به آن الگوریتم گوگل هم میگوییم.

چطور از دست الگوریتم گوگل فرار کنیم ؟

الگوریتم گوگل یک کاراگاه بسیار مستعد است که همواره شما را زیر نظر دارد و کارهایتان را دنبال میکند. شاید بتوانید از دست این کاراگاه خستگی ناپذیر فرار کنید. اما بعید نیست شما را بعد از آپدیت هایی که در هر بار انجام میدهد گیر نیندازد. پس بهتر است اگر واقعا به دنبال پیشرفت هستید درستکار باشید. ما در پک طراحی سایت در کرج از روش هایی برای سئو و بهینه سازی استفاده میکنیم. با این روش به هیچ عنوان به روز رسانی‌های این کارآگاه مشکلی برای سایت ایجاد نخواهد کرد.

کدام کلاه را انتخاب کنیم ؟

در حال حاضر سئو کاران سه انتخاب پیش روی خود دارند یا به قولی در سه حالت ایفا نقش میکنند

افراد کلاه سفید = این افراد طرفداران سئو اخلاق مدارانه هستند و شعار آن ها بار کج به مقصد نمیرسد است .

افراد کلاه سیاه = این افراد طرفداران سئو غیر اخلاقی هستند و شعار آن ها موفقیت به هر قیمتی می باشد.

افراد کلاه خاکستری = این افراد طرفداران ظاهر سازی هستند و شعار آن ها موفقیت با احتیاط است.

کلاه سفید های اخلاق مدار و پیشرفت گام به گام

این دسته از سئو کاران همواره به دنبال پیشرفت اصولی و موفقیت پله پله هستند. تمام خواسته های گوگل را اجرا میکنند و برای قوانین گوگل ارزش قائل میشوند. بنابراین پس از یک تلاش پیوسته به خواسته خود میرسند. ممکن است کمی دیر تر به نتیجه برسند ولی آنچه به دست آمده پایدار تر خواهد بود. سابقه درخشان ما در امر سئو نشان میدهد که متخصصان ما راه پیشرفت گام به گام را انتخاب کرده اند. سئوکاران حرفه ای نت دیس با کلاه های سفیدشان آماده بهینه سازی سایت شما میباشند.

کلاه سیاه های هنجارشکن و بازی مار و پله

این دسته از سئوکاران معمولا افراد عجولی هستند و حوصله ندارند برای پیشرفت برندشان زمان بگذارند. پس از روش های غیر قانونی و منع شده استفاده میکنند تا ربات های گوگل را فریب دهند. آن ها حتی در صورت حرفه ای بودن مدت کوتاهی و به طور ناگهانی به نتایج خوبی میرسند. اما احتمال اینکه گوگل سر از کارشان در اورده و آن ها را جریمه یا از دور نتایج حذف کند وجود دارد. در این صورت بهبود رتبه سایت خیلی سخت خواهد شد. چون گوگل اعتمادش را به شما از دست داده است. انگار که در بازی ماروپله همان طور که از نردبان بالا رفتید، یکباره نیش بخورید و به جای بدتری برسید.

کلاه خاکستری های محتاط و راه رفتن بر لبه تیغ

این دسته از سئو کاران معمولا رو بازی نمیکنند و بین سیاه و سفید هستند. روش هایی که برای بهبود نتایج سایت به کار میبرند در مرز روش های قانونی و اسپم ربات های گوگل قرار دارد. اگر شخصی مبتدی دست به انجام آن بزند وارد مرز کلاه سیاه ها میشود و به سرنوشت آن ها دچار خواهد شد. البته باید این احتمال را هم در نظر گرفت که حتی اگرحرفه ای باشید ممکن است توسط رقبا به دردسر بیفتید و کار شما را گزارش کنند. در این حالت انگار که شما بر لبه تیغ راه میروید و یک اشتباه شما را به خطر می اندازد.