طراحی سایت تهران

شرکت نرم افزاری ما با بهره گیری از متد پیشرفته و سطح بالای علمی و عملی پرسنل خود و همینطور با توجه به نیاز کارفرما اقدام به طراحی سایت در تهران میکند. ظاهری مدرن، امنیت تضمین شده، سرعت مناسب، مدیریت آسان، طراحی ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتور جستجوی گوگل اولویت های اصلی ما برای ایجاد سایت شما میباشند. 

تخصص ما طراحی سایت شرکتی، حرفه ای، فروشگاهی و شخصی با گرافیکی زیباست. همینطور قیمت مناسب، امنیت بالا، طراحی واکنش گرا و پشتیبانی مناسب نیز اولویت های ما میباشد.

ساخت سایت تهران شرکت نرم افزاری نت دیس

طراحی سایت حرفه‌ای

اصلی ترین تخصص ما طراحی سایت در تهران است. طراحی یک سایت حرفه ای با پیشرفته ترین متد روز توسط این مجموعه کمک بزرگی برای مدیران است. با ما میتوانید کسب و کار خود را به راحتی در دنیای مجازی معرفی کنید. داشتن یک وب سایت حرفه ای همانند داشتن یک رزومه قوی برای شرکت ها و موسسات است.

سئو و بهینه سازی

بعد از طراحی سایت اولویت اصلی بهینه سازی و سئوی سایت شماست. سئو به منظور رعایت استانداردها و الگوهای موتورهای جستحوگر میباشد. بدین معنا که برای دیده شدن سایت شما باید از این استانداردها و الگوها پیروی کند. در واقع داشتن یک سایت بدون سئوی مناسب یعنی هیچ. سایت بدون سئو مانند فروشگاهی بسیار خوب در کویر است. بدون سئو سایت شما هیچ بازدید کننده ای نخواهد داشت.

طراحی واکنش گرا

تمامی پروژه های طراحی سایت در تهران توسط ما به صورت ریسپانسیو میباشد. سایت های ما با ابعاد و رزولوشین دستگاه های مختلف سازگاری دارد. کاربران برای مشاهده وب سایت ها بدون در نظر گرفتن صفحه نمایش خود میتوانند اقدام کنند. طراحی سایت ها با در نظر گرفتن اندازه صفحه نمایشگر انجام میشود. در هر کدام از دستگاه های کوچک ( گوشی های هوشمند )، دستگاه های متوسط ( لپ تاپ و تبلت )، دستگاه های بزرگ ( کامپیوترها و ال سی دی ها ) ظاهر متناسب با ابعاد آن را میتوانید مشاهده کنید.

چرا نیاز به سایت داریم؟

آیا شرکت شما هنوز سایت ندارد؟ اگر پاسخ به این سوال بله است پس میتوان گفت تنها راه پیش رو برای تجارت شما مرگ و شکست است. با توجه به افزایش روز افزون استفاده از اینترنت، داشتن یک سایت امری بسیار ضروری است. این شرکت با ارائه خدمات طراحی سایت در تهران آماده ی خدمت رسانی به شما کارفرمایان گرامی میباشد. درصد بسیار زیادی از ارزش اقتصادی تولید شده مبتنی بر اینترنت در آمریکا توسط گوگل بوده. همینطور درصد عظیمی از ورود کاربران به صفحات وب از طریق موتورهای جستجو میباشد. در این میان رتبه سرچ کاربران ایرانی دارای مقام چشمگیری در این عرصه میباشد.

در این میان شرکت نرم افزاری مهندسین نت دیس مفتخر است تا شما را در زمینه طراحی سایت در تهران همراهی کند. در این حین شما نیز از تمامی خدمات ما در حین طراحی و ساخت وب سایت و نیز خدمات پشتیبانی ما پس از اتمام کار برخوردار خواهید بود.

قیمت طراحی سایت در تهران

قیمت طراحی سایت در شهر تهران به دلیل وجود انواع شرکت های مختلف و استفاده از تکنولوژی های مختلف بسیار منعطف است. در شهر تهران میتوانید شرکت هایی را پیدا کنید که با قیمتی بسیار پایین با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا به شما یک سایت تحویل میدهند. بسیاری هم پیدا میشوند که با قیمتی گزاف برای شما یک سایت اختصاصی طراحی میکنند. اما مهمترین موضوع میزان حرفه ای بودن وصداقت شرک طراحی سایت میباشد که برای هر کارفرمایی حائز اهمیت است. این مجموعه با دارا بودن تیم مجرب در زمینه طراحی سایت در تهران ، پشتیبانی از محصولات خود را یکی از وظایف اصلی و مهم میداند. این امر باعث شده که نه تنها در تهران بلکه در بسیاری از شهرها زمینه همکاری خود را به همه ثابت بنماید.

آیا به دنبال یک شرکتی برای طراحی سایت در تهران و یا هر شهر دیگری میگردید؟ میخواهید در کنار حرفه ای و معتبر بودن، پشتیبانی کامل از محصولات خود را نیز تضمین کند؟

بهترین گزینه تماس با ماست.

خدمات سئو و طراحی سایت در تهران

 • بهینه سازی وب سایت بر اساس آخرین الگوریتم های گوگل در سال 2021
 • سئو داخلی وب سایت و بررسی کامل کلمات کلیدی
 • استفاده از ابزارهای قدرتمند تحلیل سئو
 • تهیه و ایجاد محتوای بهینه و با کیفیت برای وب سایت
 • تمرکز بالا بر روی UI و UX جهت بیشتر نگه داشتن کاربر در سایت
 • بررسی کامل وب سایت و آنالیز رقبا جهت بهبود وب سایت
 • و بسیاری از خدمات دیگر …
سئو و طراحی سایت در تهران
قیمت طراحی سایت در تهران

عوامل موثر در قیمت طراحی سایت در تهران

 • جذابیت و منحصر به فرد بودن ظاهر وب سایت
 • رعایت مسائل و موارد مرتبط با سئو
 • کدنویسی و قالب اختصاصی یا استفاده از سامانه های مدیریت محتوا
 • استاتیک بودن یا داینامیک بودن وب سایت
 • چند زبانه بودن وب سایت
 • انتخاب هاست مورد نظر