طراحی سایت در البرز

اگر به دنبال یک شرکت طراحی سایت در البرز هستید، پیشنهاد ما به شما تماس با شرکت های مختلف است. از تمامی آنها استعلام قیمت بگیرید و راهکارها و پیشنهادهایشان را بررسی کنید. در انتها با ما تماس گرفته و راهکارها و پیشنهادهای ما را نیز بررسی کنید. با این تفاسیر میتوانید بهترین شرکت طراحی سایت در البرز را جهت همکاری انتخاب کنید.

طراحی سایت در البرز شرکت نرم افزاری نت دیس

خدمات نت دیس برای طراحی سایت در البرز

گروه ما در البرز آماده طراحی انواع سایت های داینامیک بر اساس استانداردهای روز میباشد. ما به همراه تیمی خلاق در زمینه طراحی گرافیک وب سایت در البرز و تیمی مجرب در حوزه بهینه سازی و سئو سایت در البرز آماده برای همکاری هستیم. این شرکت با در نظر گرفتن نیازهای متنوع کارفرمایان، گروهی از افراد متخصص را گرد هم آورده است. تا کنون توانسته ایم پروژه های متنوعی چون طراحی سایت های شرکتی، ساخت سایت خبری، طراحی سایت فروشگاهی، ساخت سایت سازمانی و بسیاری دیگر را به انجام برسانیم.

فرآیند ارائه خدمات

  • جلسه مذاکره – نیازهای کارفرما
  • برنامه ریزی و تعیین پیش نیازهای پروژه
  • جلسه مذاکره – بررسی راه حل ها
  • جلسه مذاکره – بررسی بازار کار و حضور رقبا در اینترنت
  • طراحی واحد گرافیک
  • ساخت و توسعه
  • مشکل زدایی احتمالی در وب سایت
  • پشتیبانی

مراحل طراحی سایت در البرز

شناخت نیازهای مشتری

اولین و مهمترین گام در شناخت نیازهای پروژه است. اینکه سایت قرار است چه امکاناتی را دارا باشد و چه میازهایی را برطرف سازد. اطلاعات مذکور به همراه درخواست ها نیازهای مشتری در قالب یک قرارداد تنظیم شده و به تایید طرفین میرسد.

خریداری هاست و فضای میزبانی

هاست یا فضای میزبانی فضایی است که پس از طراحی سایت، صفحات را بر روی آن قرار میدهیم تا توسط کاربران دیده شود. این فضا بسته به نیاز مشتری میتواند حجم های متفاوتی داشته باشد. همینطور بسته به نیاز مشتری میتوان این فضا را در مدت محدود اجاره کرد و پس از اتمام دوباره آن را تمدید نمود. به دلیل اهمیت این موضوع فضای میزبانی باید از شرکت های معتبر در ایران و یا خارج از کشور تهیه شود.

نام دامنه اینترنتی

دامنه اینترنتی نامی است که با وارد کردن در مرورگر خود میتوانید وب سایت را مشاهده کنید. معمولا دامنه ها توسط شرکت های خدمات دهنده هاست ارائه میشوند. به دلیل اینکه دامنه وب سایت شما، برند شما محسوب میشود حتما باید از شرکت های معتبر خریداری شود.

طراحی و پیاده سازی وب سایت

گروه ما با توجه به طرح اولیه اقدام به دیزاین صفحات سایت کرده و تمامی ملاک های طراحی ایده آل را در آنها رعایت مینماید. رنگ سازمانی و لوگو نقش بسیار مهمی در طراحی سایت ایفا میکنند. در نت دیس سعی میشود محیط وب سایت شما منطبق با زمینه تجاری شما باشد تا کاربر با کسب و کار بکپارچه و منطم روبه‌رو شود.

بارگذاری وب سایت در فضای اینترنت

پس از اینکه طراحی وب سایت به انجام رسید، فایل های آن بر روی فضای اینترنتی (هاست) بارگذاری میشود. در این زمان وب سایت با وارد کردن نام دامنه اینترنتی قابل مشاهده میباشد. در این مرحله وب سایت به طور کامل در اختیار کارفرما قرار میگیرد.

ترویج و تبلیغ وب سایت

یکی از بهترین راه های تبلیغ یک وب سایت، بهینه سازی و سئو وب سایت و معرفی به موتورهای جستجوگر است. سئو معمولا بسیار مشکل، زمانبر و گران است اما نتایح بسیار فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت.

نگهداری و پشتیبانی وب سایت

بعد از اتمام مراحل فوق، اینکه بتوان وب سایت را بروز نگه داشت و اطلاعات را مرتبا به روز کرد بحثی بسیار مهم است. به روز رسانی وب سایت باعث کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو میشود. این کار از طرفی باعث افزایش ترافیک وب سایت شما نیز میشود. لذا به هیچ عنوان این مرحله را نادیده نگیرید.

شرکت نرم افزاری نت دیس این افتخار را دارد که اعلام کند پروژه های بسیاری را در زمینه طراحی سایت در البرز به سرانجام رسانده است. برای داشتن یک وب سایت عالی و افزایش و رونق کسب و کار خود در استان البرز میتوانید با مراجعه به ما از تمامی مزیت های ذکر شده ی فوق بهره ببرید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید.