هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل

با توجه به فراگیری گوشی های هوشمند و استفاده آسان اینترنت، استفاده از اپلیکیشن موبایل افزایش یافته است. کسب و کارهای زیادی برای افزایش مشتری و درآمد به طراحی اپلیکیشن روی آورده اند. بدین ترتیب صاحبان کسب و کار میتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و از رقبای خود با ارائه خدمات باکیفیت پیشی بگیرند. در طی چند سال اخیر روند استفاده و طراحی اپلیکیشن به حدی زیاد شده است که اپل استور در مدت 10 ماه توانسته بیش از یک میلیارد دانلود داشته باشد. همچنین میتوان گفت سایر فروشگاه های اپلیکیشن سیستم عامل های دیگر نظیر گوگل پلی رشدی به همین صورت داشته اند. اما موضوعی که برای کارفرما چالش برانگیز است هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل است که در این مطلب به آن میپردازیم.

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل

عوامل تاثیرگذار در قیمت طراحی اپلیکیشن

بسیاری از شرکت ها تقاضای طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای ارائه خدمات و فروش محصولات خود هستند. همانطور که گفته شد هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل از موضوعات چالش برانگیز برای کارفرما میباشد و از جمله معیارهای مهم در انتخاب شرکت سازنده است. با وجود اهمیت این معیار میدانیم که قبل از آن کیفیت اپلیکیشن از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن گزینه های زیادی وجود دارد که میتوانند قیمت های پایین ارائه دهند. اما لازم به ذکر است که نباید کیفیت را فدای هزینه پایین کنید، زیرا شرکت های حرفه ای هستند که با هزینه ای معقول اینکار را انجام میدهند. در نتیجه شما با سپردن طراحی اپلیکیشن خود به یک تیم حرفه ای میتوانید از کیفیت اپلیکیشن اطمینان حاصل کنید.

زمان تحویل اپلیکیشن

از دیگر عوامل تاثیرگذار مدت زمانی است که برای طراحی اپلیکیشن درنظر گرفته میشود. زمان تحویل پروژه رابطه معکوسی با تعداد نیروهایی که اپلیکیشن را توسعه دهند، دارد. به عبارتی دیگر وقتی زمان مدنظر شما کوتاه باشد در نیجه شرکت سازنده باید نیرو و منابع بیشتری بکاربگیرد تا طراحی اپلیکیشن را انجام دهند. اما در مواقعی که این زمان معقول باشد و کوتاه نباشد، شرکت سازنده میتواند تعداد افراد را کمتر کند و همچنین فشار کمتری به تیم توسعه وارد میشود.

شرکت نرم افزاری نت دیس با سابقه درخشان و نمونه کارهای موفق توانسته تمامی نکات ضروری در موفقیت اپلیکیشن ها و وبسایت ها را رعایت کند و بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در میان شرکت های موجود باشد. تخصص و تلاش ما در طراحی اپلیکیشن های کارآمد و راهنمایی کارفرما در جهت موفقیت در فضای بازار مجازی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مقالات بیشتر

طراحی آیکون اپلیکیشن

طراحی آیکون اپلیکیشن

طراحی آیکون اپلیکیشن با وجود اپلیکیشن های بیشمار که برخی از لحاظ عملکرد مشابه هستند، رقابت سختی برای دیده شدن اپلیکیشن های موبایل وجود دارد.

اپلیکیشن موبایل چیست؟

اپلیکیشن موبایل چیست؟

اپلیکیشن موبایل چیست؟ اپلیکیشن موبایل (Mobile Application) نوعی از نرم افزارها هستند که قابلیت اجرا بر روی گوشی های همراه دارند و برای استفاده کاربر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.