آیا تجارت شما به طراحی اپ اندروید نیاز دارد؟

بازار طراحی اپ اندروید طی سال های اخیر رشد قابل ملاحظه ای داشته است. روند رو به رشد طراحی اپلیکیشن موبایل منجر به تولید و گسترش صدها هزار اپلیکیشن و شغل شده است. طبق آمار و گزارش های موجود دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت همه گیرتر از آنچه که امروز هست، میشود. و در نتیجه تمامی تجارت ها را وابسته به خود میکنند. از آنجا که مشاغل در حال کشف اهمیت این موضوع هستند، آنها توسعه دهندگان اپلیکیشن را استخدام میکنند. بدین منظور که برای فرآیندهای تجاری داخلی و خارجی خود طراحی اپلیکیشن انجام دهند.

محبوبیت سیستم عامل گوشی های موبایل یک سوال را برای بسیاری از مشاغل ایجاد کرده است. اینکه آیا مشاغل آنها برای ادامه کار خود به طراحی اپ اندروید نیاز دارند؟ پاسخ مستقیم بله است. به این دلیل که درصد بالایی از افراد از گوشی های همراه و تبلت برای امور معمول خود استفاده میکنند. بنابراین میتوان گفت مشاغل به طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز دارند.

طراحی اپ اندروید

همه گیری استفاده از موبایل

طبق گفته بیش از دو سوم کاربران گوشی هوشمند، آنها نمی توانند بدون موبایل های خود زندگی کنند. آنها میگویند که به طور منظم از موبایل خود برای دسترسی به اخبار، گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم و غیره استفاده میکنند. یک سوم کاربران گفته اند که از طریق موبایل خود میتوانند به راحتی به سایت های اجتماعی دسترسی پیدا کنند. گزارشی که  سال 2012 منتشر شده است که طبق آن بیش از 17 میلیون گوشی هوشمند و تبلت در کریسمس ثبت شده است. در نتیجه این گزارش و آمارها حاکی از آن است که امروزه افراد بیشتر و بیشتری برای تقریباً همه نیازهای شخصی و امور روزمره به اپلیکیشن ها دسترسی پیدا میکنند.در نتیجه این گزارش ها مطمئناً مشاغلی نیاز است که تجارت خود را بر روی گوشی های موبایل راه اندازی کنند. یا به عبارتی دیگر کسب و کارها به طراحی اپلیکیشن نیاز دارند.

نیاز مشاغل به طراحی اپ اندروید

افرادی که در این آمارها بررسی شدند از گوشی های هوشمند برای انواع نیازهای محاسباتی استفاده میکنند. همچنین مشاغل صرف نظر از نوع کارشان در حال کشف مزایای استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل برای رونق برند خود هستند. آنها میدانند که با استفاده از اپلیکیشن موبایل،  فقط مشتریان بیشتری را جذب نمیکنند. بلکه میدانند مشاغل خود را نیز تقویت میکنند. صدها نوع گوشی هوشمند وجود دارد. بیشتر آنها با سیستم عامل های Android ، iOS ، Windows Phone و BlackBerry کار میکنند. اگر میخواهید کسب و کار خود را در یکی از سیستم عامل های موبایل ذکر شده قرار دهید، میتوانید همین حالا اینکار را انجام دهید. برای این منظور میتوانید کار خود را به یک شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای بسپارید که اطمینان خاطر از رشد و کیفیت اپلیکیشن خود داشته باشید.

شرکت نرم افزاری نت دیس با سابقه درخشان و نمونه کارهای موفق توانسته تمامی نکات ضروری در موفقیت اپلیکیشن ها و وبسایت ها را رعایت کند. و همچنین بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در میان شرکت های موجود باشد. تخصص و تلاش ما در طراحی اپلیکیشن های کارآمد و راهنمایی کارفرما در جهت موفقیت در فضای بازار مجازی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مقالات بیشتر

PWA چیست؟

PWA چیست؟

PWA چیست؟ امروزه اپلیکیشن موبایل بخش بسیار مهمی از تکنولوژی میباشد و جزء عوامل مهم پیشرفت و موفقیت سیستم عامل های اندروید و ios هستند.

ساخت اپلیکیشن موبایل

مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن

مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن موبایل اپلیکیشن های موبایل به دلیل استفاده زیاد در اکوسیستم تجاری، تقاضای زیادی دارند. صاحبان مشاغل از اپلیکیشن موبایل برای تسهیل عملکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.