مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل iOS

پلتفرم iOS اپل تعدادی از توسعه دهندگان موبایل را به سمت طراحی اپلیکیشن های ابتکاری جذب کرده است. اپل دارای پلتفرم متنوعی است که به توسعه دهندگان این امکان را میدهد خلاقیت و انعطاف پذیری را در طراحی اپلیکیشن های موبایل داشته باشند. خلاقیت و ابتکار اپلیکیشن های iOS بر اندروید، ویندوز و سایر محیط های سیستم عامل ها تأثیر گذاشته است. طبق آخرین گزارش رسمی اعلام شده، اپل بیش از 1 میلیون برنامه در فروشگاه اپل و بیش از 1 میلیارد آهنگ پخش شده در iTunes را اعلام کرد. بنابراین داشتن یک اپلیکیشن کاربردی برای تجارت یا تبلیغات می تواند تغییر دهنده مسیر موفقیت تان در بازار باشد. در این مقاله میخواهیم به بررسی مراحل طراحی اپلیکیشن موبایل iOS آن بپردازیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل ios

برنامه ریزی استراتژی طراحی اپلیکیشن

اولین قدم در طراحی اپلیکیشن آیفون تصمیم گیری در مورد ایده است. با جستجوی فروشگاه اپلیکیشن، اپلیکیشن های آموزنده، بازی، مسافرت و غیره میتوانید به جهات مختلف بروید. اما همچنین باید بدانید که هرچه اپلیکیشن پیچیده تر باشد، هزینه آن بیشتر میشود و شانس بیشتری برای ایجاد پول وجود دارد. معمولاً اپلیکیشن های بازی پیچیده تر هستند ولی سریعتر محبوب میشوند. بنابراین اولین قدم در طراحی اپلیکیشن iOS برنامه ریزی استراتژی و تصمیم گیری در مورد بودجه است.

عملکرد و چیدمان اپلیکیشن

بعد از برنامه ریزی استراتژی، مرحله بعدی دریافت ایده ای روشن درباره عملکرد و طرح بندی اپلیکیشن است. شما باید هر عملکردی را که میخواهید در اپلیکیشن خود برنامه ریزی کنید، زیرا بیشتر اوقات کار با یک توسعه دهنده آنچه شما میخواهید ارائه نمیدهد. این مرحله شامل مرور تک تک صفحه ها و درک نحوه تعامل اپلیکیشن با کاربران است. این موضوع با کمی تلاش اضافی مطمئناً نتیجه بهتری برای اپلیکیشن شما ایجاد می کند.

طراحی اپلیکیشن

طراحی مرحله مهم دیگری در روند طراحی اپلیکیشن آیفون است. برخلاف وبسایت ها برای طراحی اپلیکیشن های موبایل، شما میتوانید شخصی را پیدا کنید که میتواند همزمان طراحی و کد نویسی کند. دلیل این امر این است که معمولاً توسعه اپلیکیشن ها به تیمی از توسعه دهندگان برای تکمیل نیاز دارد. طراحی نقش مهمی در محبوبیت اپلیکیشن دارد، بنابراین بهتر است آن را ساده و بدون پیچیدگی نگه دارید.

اجرای زنده

هنگامی که طراحی اپلیکیشن با موفقیت انجام شد و همه اشکالات برطرف شد، برنامه نویس شما میتواند اپلیکیشن شما را در فروشگاه Apple زنده نگه دارد. این مسئله نیاز به راه اندازی حساب iTunes و هزینه اشتراک سالانه 99 دلار دارد. هنگامی که برنامه را در فروشگاه Apple فعال کردید، میتوانید از طریق حساب iTunes کلیه تجزیه و تحلیل ها را کنترل کنید. گزینه های زیادی برای کسب درآمد در اپلیکیشن های آیفون وجود دارد که با استفاده از آنها میتوانید درآمد کسب کنید. و نکته آخر اینکه، حتماً بازخوردها را مرتباً کنترل کرده و در اپلیکیشن خود تغییراتی ایجاد کنید تا برنامه شما از سایر اپلیکیشن ها متمایز شود.

شرکت ما با سابقه درخشان و نمونه کارهای موفق توانسته تمامی نکات ضروری در موفقیت اپلیکیشن ها و وبسایت ها را رعایت کند و بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در میان شرکت های موجود باشد. تخصص و تلاش ما در طراحی اپلیکیشن های کارآمد و راهنمایی کارفرما در جهت موفقیت در فضای بازار مجازی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مقالات بیشتر

اپلیکیشن یا وبسایت اختصاصی؟

اپلیکیشن یا وبسایت اختصاصی؟

اپلیکیشن یا وبسایت اختصاصی؟ امروزه با پیشرفت زیاد تکنولوژی تقاضای داشتن وبسایت یا اپلیکیشن برای کسب و کارها دائما در حال افزایش است. بسیاری از

PWA چیست؟

PWA چیست؟

PWA چیست؟ امروزه اپلیکیشن موبایل بخش بسیار مهمی از تکنولوژی میباشد و جزء عوامل مهم پیشرفت و موفقیت سیستم عامل های اندروید و ios هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.