طراحی اپلیکیشن رایگان

طراحی اپلیکیشن موبایل

کسب و کارهای امروز با توجه به گسترش دنیای دیجیتال و همه گیرشدن آن، نیاز اساسی به داشتن اپلیکیشن موبایل دارند. این فضای به وجود آمده برای مشتریان جهت دسترسی به فروشگاه های بیشتر راحت است. علاوه بر آن برای فروش و تبلیغات صاحب برند هم بستر مناسبی دارد. به همین دلیل و مزیت های بیشتری که در مقاله اهمیت اپلیکیشن برای کسب و کار آمده، صاحبان کسب و کاری که به دنبال موفقیت و افزایش سودآوری هستند یک اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود میسازند. در این مطلب میخواهیم راه هایی که برای طراحی اپلیکیشن وجود دارد از جمله طراحی اپلیکیشن رایگان بپردازیم.

طراحی اپلیکیشن رایگان

طراحی اپلیکیشن رایگان

اولین چیزی که هرکسی جستجو میکند این است که چطور آنچه میخواهد رایگان بدست بیاورد از جمله اپلیکیشن. برای طراحی اپلیکیشن رایگان سایت های زیادی وجود دارند که اینکار را انجام میدهند. این سایت ها عناوین گوناگونی نظیر طراحی اپلیکیشن موبایل با گوشی، ساخت اپلیکیشن موبایل با گوشی، طراحی اپ اندروید رایگان، طراحی اپلیکیشن رایگان و بدون کدنویسی دارند. اما در این موضوع مزایا و معایبی وجود دارد و اینکه چقدر مناسب برای کسب و کار است، که در ادامه بررسی خواهیم کرد.

طراحی اپلیکیشن با گوشی

سایت های مختلفی به وجود آمده اند که کار ساخت اپلیکیشن را با گوشی همراه بتوانید انجام دهید. سایت های خوبی که در این زمینه مناسب هستند اکثرا برای خارج از کشور هستند. ابزار این سایت ها یا امکانات محدودی در اختیار شما قرار میدهند. یا اگر امکانات بیشتری قرار دهند اپلیکیشن خروجی به مدت محدودی قابل استفاده است. و پس از آن برای استفاده بایستی هزینه به دلار پرداخت کنید.

ساخت اپلیکیشن موبایل با کامپیوتر

کار با سایت هایی که ابزار طراحی اپلیکیشن با کامپیوتر را فراهم میکنند بسیار ساده است. و تنها با کشیدن و رها کردن المان ها میتوانید اپلیکیشن بسازید. این روش به قدری ساده است که شما در کمترین زمان ممکن میتوانید یک اپلیکیشن کامل حتی اپلکیشن فروشگاهی داشته باشید. ولی نکته ای که حائز اهمیت است این است که بعنوان مثال شما میخواهید در مسیر فروشگاه آنلاین و فروش اینترنتی فعالیت داشته باشید و باید بدانید که در این حوزه رقبای بسیار حرفه ای از جمله دیجی کالا دارید. قطعا با اپلیکیشنی که توسط ابزارهای آماده که امکانات محدودی دارند نمیتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید. زیرا همانطور که در مطلب افزایش فروش اپلیکیشن فروشگاهی آمده نباید برای موفقیت کسب و کارتان محدود باشید.

مزایای طراحی اپلیکیشن رایگان و بدون کدنویسی

طراحی اپلیکیشن به روش های رایگان و بدون کدنویسی زمانی امکان استفاده دارند که شما یک اپلیکیشن موبایل کاملا ساده بدون امکانات خاصی و حتی بدون نیاز به بروزرسانی بخواهید. در این موارد سادگی، سرعت فرآیند ساخت و البته هزینه کم طراحی اپلیکیشن از مزایای آن است. ولی در مواقعی که نیاز شما یک اپلیکیشن پیشرفته با عملکرد زیاد و کارآمد و دیده شدن در دنیای گسترده دیجیتال است، بایستی در انتخاب تان دقت کنید. زیرا با استفاده از این ابزارها اپلیکیشن خروجی شما امنیت پایین، سرعت پایین، رابط کاربری ساده، عملکرد محدود، مدیریت سخت در مقابل مزیت هایی که گفته شد مانند سرعت ساخت بالا دارد.

راه حل

راه حلی که برای مشکلات گفته شده وجود دارد پیچیدگی زیادی ندارد. فقط کافیست کار را به کاردان یعنی شرکت های سازنده اپلیکیشن بسپارید. در این مقاله هدف ما این بوده که ابتدا این موضوع که همچین چیزی که طراحی اپلیکیشن رایگان وجود دارد، معرفی کنیم. سپس با بیان جنبه های مختلفی که ساخت اپلیکیشن رایگان دارد به مقایسه بپردازیم.

شرکت ما با سابقه درخشان و نمونه کارهای موفق توانسته تمامی نکات ضروری در موفقیت اپلیکیشن ها و وبسایت ها را رعایت کند و بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در میان شرکت های موجود باشد. تخصص و تلاش ما در طراحی اپلیکیشن های کارآمد و راهنمایی کارفرما در جهت موفقیت در فضای بازار مجازی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مقالات بیشتر

ساخت اپلیکیشن موبایل

مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن

مهمترین نکات طراحی اپلیکیشن موبایل اپلیکیشن های موبایل به دلیل استفاده زیاد در اکوسیستم تجاری، تقاضای زیادی دارند. صاحبان مشاغل از اپلیکیشن موبایل برای تسهیل عملکرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.