طراحی اپلیکیشن در تهران

طراحی اپلیکیشن تهران | ساخت اپلیکیشن تهران

متخصصین مجرب ما با استفاده از جدیدترین متدهای کار طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران را بصورت کاملا حرفه ای انجام میدهد. امنیت بالا، دسترسی 24 ساعته، مدیریت آسان، ظاهری زیبا و سرعت بسیار بالا ویژگی هایی هستند که با اپلیکیشن میتوان بدست آورد.

تخصص ما درساخت اپلیکیشن مطابق با تمامی نیازهای کارفرما و ویژگی های برتر با قابلیت اجرا در همه سیستم عامل ها میباشد.

چرا برای کسب و کار خود به اپلیکیشن نیاز داریم؟

انعطاف پذیری

از مزیت های برتر اپلکیشن انعطاف پذیری آن میباشد. داشتن اپلیکیشنی که انعطاف پذیر با پلتفرم های مختلف باشد باعث رشد هرچه بیشتر کسب و کار شما میشود. اپلیکیشن  برای استفاده کاربران مناسب تر هستند و در صورت بروز مشکل به راحتی میتوان برطرف کرد.

سرعت بالا

در دنیای امروز دیگر کاربران حوصله کار با اپلیکیشنی که از سرعت بالایی برخوردار نیستند، ندارند. به این دلیل که دنیا با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است و نمیتوان از آن جا ماند. همچنین در صورت کند بودن اپلیکیشن جایگزین هایی برای آن وجود دارد که میتوانند نیاز کاربر را سریعتر و در عین حال مطمئن تر برآورده کنند.

ارتباط آسان با کاربران

برای یک کارفرما که خدماتی به کاربران خود ارائه میدهد، ارتباط با مشتریان خود همیشه حائز اهمیت میباشد. زیرا از این طریق میتوان نیازهای بیشتری از کاربر دریافت کرد و میزان رضایت مندی آنها را در مورد خدمات ارائه شده بداند. از طریق اپلیکیشن کارفرما به آسانی میتواند این ارتباط را ایجاد کند. حتی در صورت ارائه خدمتی جدید با یک نوتیفیکیشن به کاربران اپلیکیشن اطلاع دهد که در اینصورت برای کارفرما به صرفه تر میباشد.

ارائه خدمات بصورت 24 ساعته

فرض کنید شما صاحب یک مغازه لباس فروشی میباشید. واضح است که در هر ساعتی از شبانه روز نمیتوانید کسب درآمد داشته باشید. فقط در ساعاتی خاص که معمولا مغازه ها باز میباشند. ولی با داشتن یک اپلیکیشن فروشگاهی میتوانید در 24 ساعت شبانه روز سفارش داشته باشد. به این ترتیب شما میتوانید شبانه روزی کسب درآمد کنید.

طراحی اپلیکیشن در کرج

چرا نت دیس برای طراحی اپلیکیشن در تهران بهترین است؟

ساخت اپلیکیشن نیتیو

یک اپلیکیشن حرفه ای که کسب و کار شما را گسترش دهد و درآمدزایی بالایی داشته باشد، نباید با اپ سازها ساخته شود. ساخت اپلیکیشن با اپ سازها کارآیی مناسبی که باعث پیشرفت و جذب مخاطب اپلیکیشن باشد، را ندارد. بدین ترتیب ما اپلیکیشن های حرفه ای و کارآمد را بصورت نیتیو پیاده سازی میکنیم.

طراحی رابط کاربری منطبق بر نیازهای مشتری

مهمترین بخش یک اپلیکیشن ظاهر رابط کاربری آن میباشد. زیبایی طراحی آن و راحتی کاربران برای تعامل و کار با اپلیکیشن تاثیر مستقیم بر تاثیرگذاری و درآمدزایی کسب و کار دارد. طراحان ما با درنظر داشتن تمامی عوامل بهترین رابط کاربری را برای اپلیکیشن شما طراحی میکنند.

تیم فنی باتجربه

طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران با توجه به نیازهای شهر تهران و گستردگی کسب و کارها نیازند تیمی باتجربه و حرفه ای میباشد. در این شرکت طراحی اپلیکیشن توسط تیم مجرب از متخصصین انجام میشود که هرکدام دارای سابقه و مهارت بالایی در زمینه خود هستند.

پشتیبانی دائم

طراحی و ساخت اپلیکیشن انتهای راه ما نیست. بلکه ساخت و بعد از آن انتشار اپلیکیشن اولین گام برای همکاری در آینده است. این همکاری برای کارفرما موثرتر میباشد، زیرا با گذشت زمان اپیکیشن نیازمند به آپدیت و پشتیبانی میشود. اگر این نیازمندی های اپلیکیشن توسط شرکت سازنده آن صورت گیرد بهتر و مطمئن تر خواهد بود.

قابلیت توسعه پذیری و گسترش اپلیکیشن

توسعه دهندگان اپلیکیشن ما امکان اضافه نمودن ویژگی های جدید و یا ویرایش ویژگی های موجود برای اپلیکیشن قرار میدهند. بدین ترتیب با گسترش کسب و کار بصورت فیزیکی میتوانید بصورت دیجیتالی هم تغییرات را اعمال کنید.

ارائه قیمت مناسب طراحی اپلیکیشن در تهران

قیمت طراحی اپلیکیشن به عوامل بسیاری که نیاز کارفرما و مطابق استانداردهای شرکت باشد، بستگی دارد. با درنظر گرفتن همه ی عوامل، با توجه به کیفیت بسیار خوب کار خود قیمتی مناسب نسبت به شرکت های دیگر ارائه میدهد.

مزایای ساخت اپلیکیشن در تهران

کاهش هزینه تبلیغات

با طراحی و ساخت اپلیکیشن حرفه ای توسط تیمی متخصص و با تجربه، شما بعنوان صاحب کسب و کار بسیاری از هزینه های خود را کاهش خواهید داد. بدون اپلیکیشن هزینه های تبلیغات، بازاریابی و مارکتیگ بسیار بالا خواهند بود ولی درصورت داشتن اپلیکیشن اطلاع رسانی و تبلیغات هزینه نخواهند داشت.

ورود به بازار جدید

با طراحی اپلیکیشن در تهران میتوانید تحول و گسترش مفیدی در کسب و کار خود ایجاد کنید. با ایجاد کسب و کار در بازار الکترونیک میتوان بیش از پیش درآمدزایی و ارائه خدمات داشت. دنیای کسب و کار به سمت دیجیتالی شدن پیش میرود و نباید از آن غافل ماند.

ارائه خدمات همیشگی

میتوانید خدمات وسرویس خود را بصورت 24 ساعته شبانه روز به مشتریان خود ارائه دهید. بدین ترتیب همیشه در دسترس مشتریان خود هستید و سودآوری بیشتری هم خواهید داشت.

تعامل راحت با مشتریان

به وسیله اپلیکیشن ارتباط و تعامل با کاربران به آسان ترین شکل ممکن برقرار میشود. طوریکه مشتریان تنها با باز کردن اپلیکیشن در گوشی همراه خود و چند کلیک از امکانات بهره مند میشوند.

اطلاع رسانی آسان

درصورت اضافه نمودن سرویسی جدید و یا ویرایش ویژگی داخل اپلیکیشن نیازی به هزینه کردن برای ارسال پیام به کاربران نیست، تنها با ارسال نوتیفیکیشن میتوانید اطلاع رسانی کنید.

ارائه خدمات آنلاین و آفلاین

با طراحی اپلیکیشن در تهران میتوانید خدمات خود را به دو بخش آنلاین و آفلاین تقسیم کنید. بطوریکه درصورت امکان ارائه آفلاین خدمات که نیازی به اینترنت نداشته باشند باعث رضایت بیشتر مشتریان شوید. خدماتی از قبیل فیلم و مطالب آموزشی و یا مقالات میتوانند بدون نیاز به اینترنت ارائه شوند.

هنوز کسب و کار خود را دیجیتالی نکرده اید و اپلیکیشن مناسب برای ارائه کار خود ندارید؟

پیشنهاد میکنیم همین الان اقدام کنید و از خدمات عالی طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران توسط همکاران ما بهره مند شوید. طراحان و برنامه نویسان مجرب ما با داشتن جدیدترین روش ها و دانش روز جهان بهترین انتخاب در زمینه در طراحی اپلیکیشن در تهران و همچنین سایر نقاط کشور میباشند.

قیمت طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد. از جمله پلتفرم و سیستم عامل موردنظر، پیچیدگی المان های بکار رفته در اپلیکیشن مانند انیمیشن، امکانات و ویژگی های اختصاصی، چند زبانه بودن، مدت زمان پشتیبانی و بسیاری دیگر از ویژگی هایی که اپلیکیشن میتواند داشته باشد. همه موارد در جلسات برگزار شده با کارفرما مطرح میشود و هزینه نهایی ارزیابی میشود.

طراحی اپلیکیشن در تهران

شرکت ما با داشتن تیمی حرفه ای خدمات طراحی اپلیکیشن در استان البرز، تبریز، اصفهان و سایر استان ها و شهرها از جمله شهر کرج دیگر بصورت کاملا حرفه ای ارائه میدهد. پیشنهاد میکنیم در هرجایی از کشور که هستید و نیاز به طراحی و ساخت اپلیکیشن برای گسترش کسب و کار خود دارید، با مشاورین ما تماس بگیرید.