فراتر از بازی

ساخت بازی با شرکت نرم افزاری نت دیس

ساخت بازی گرافیکی شرکت نرم افزاری نت دیس

ساخت بازی گرافیکی

بازی ها یکی از دشوارترین محصولات دیجیتالی برای توسعه هستند. چون کاملترین پدیده برای توصیف فناوری و هنر خالق خود میباشند. برای موفق بودن در این عرصه باید بالاترین اطلاعات در مورد فناوری و کد نویسی را دارا باشید. در کنار این شما نیاز به دانش گرافیک و طراحی نیز دارید. با این تفاسیر طراحی و ساخت بازی مقوله ای بسیار پیچیده و دشوار است که اصلا راه آسانی نیست. شرکت نت با دانش گرافیکی و فناوری خود میتواند ایده های شما را به یک بازی مهیج و سرگرم کننده تبدیل کند.

معرفی بازی آروین در کارخانه مرگ

داستان بازی از آنجا شروع می شود که آروین منفرد بطور اتفاقی پا به شهر آرتیمان گذاشته و از دیدن ماجراهای این شهر شوکه می شود و در ادامه باید راهی برای خروج از شهر پیدا کند.
دراین بازی باید از هوش خود کمک گرفته تا پیش روی کنید.

ساخت بازی

عوامل موثر در ساخت بازی موفق

ظاهر چشم نواز و گرافیک جذاب :

با وارد شدن کابر به محیط بازی اولین چیزی که باعث جذب کابر میشود، هارمونی و هماهنگی رنگ ها در کنار یکدیگر و گرافیک بازی است. برای جذاب تر شدن بازی باید از روانشانی رنگ ها کمک گرفت تا بتوان با استفاده از رنگ ها پیش زمینه ی مناسبی را به کاربر منتقل کنیم.

اعتیادآور بودن بازی :

اصلی ترین دلیل بازی کردن دائم، اعتیادآور بودن آن است. جذابیت مراحل بازی یکی از اصلی ترین دلایلی است که باعث میشود کاربر بازی را زمین نگذارد. بازی باید از سطح راحت و آسان شروع شود  آرام آرام به مراحل دشوار برسد.

مشخص کردن بازار هدف بازی :

قطعا ساخت بازی برای کنسول های مختلف و همینطور سیستم عامل های مختلف بسیار متفاوت است و نیز مسیر ساخت بازی  ابزارهای آن با دیگری تفاوت دارد. لذا قبل از هر چیزی باید بازار هدف را مشخص کرده، سپس تمامی هزینه ها و کاربران هر یک را بررسی کرده و در نهایت دست به ساخت بازی بزنید.

در انتها برای شروع این کار نیاز به تیم اجرا کننده و مجری دارید که باید آنها را با دقت زیاد انتخاب کنید. در انتها میتوانید با دید باز و هدفمند وارد این حرفه شوید. شرکت نرم افزاری نت دیس با دارا بودن سابقه درخشان در زمینه ساخت بازی موبایلی آماده ارائه مشاوره و تحقق بخشی به ایده های شما میباشد.

معرفی بازی کارخانه مرگ

داستان بازی در مورد یک کارآگاه با تجربه و میانسال به نام فربده ،که ناخواسته بعد از دوران بازنشستگی و طی حادثه ای وارد یک جهنم مخوف می شود ،او ابتدا خود و فرزندش را در یک عمارت زندانی می بیند و سپس رد پایی از یک مکان مخوف تر می یابد آنجا یک کارخانه قدیمی است ،کارخانه مرگ!

ساخت بازی

موتورهای محبوب ساخت بازی

برای ساخت بازی مهارت بسیار زیادی در حوزه ی کد نویسی لازم دارید. اگر به این کار علاقه دارید ولی در این حین علاقه ای به یادگیری زبان های برنامه نویسی ندارید اما شدیدا به دنبال ساخت بازی هستید. با استفاده از موتورها و نرم افزارهای ساخت بازی میتوانید بدون کد نویسی بازی بسازید. اما برای کار کردن به صورت حرفه ای در این زمینه باید کدنویسی را نیز فرا بگیرید.

موتور بازی یونیتی

یونیتی یک موتور ساخت بازی چند سکویی است که توسط (Unity Technologies) ساخته شده‌است. از این موتور می‌توان برای ایجاد بازی‌های سه بعدی، دو بعدی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و همچنین شبیه‌سازی و سایر تجربیات استفاده کرد. از یونیتی برای ساخت بازی ویدیویی برای کامپیوترهای شخصی، کنسول‌های بازی، تلفن‌های همراه و وب سایت‌ها استفاده کرد.

یونیتی را می‌توان یکی از محبوب‌ترین و کامل‌ترین موتور بازیسازی جهان دانست، یکی از بهترین بازیهای موبایلی که با این موتور ساخته شده‌است نسخه موبایلی Call of Duty است، که این امر نشان دهندهٔ قدرت بسیار زیاد این موتور بازی سازی است.

ساخت بازی با یونیتی

موتور بازی آنریل

آنریل یک موتور ساخت بازی است که توسط اپیک گیمز طراحی و توسعه داده شده‌ است. این موتور برای نخستین بار برای ساخت یک بازی تیراندازی اول شحص به نام آنریل به کار گرفته شد. موفقیت‌های فنی این بازی به دلیل استفاده از این موتور، آنریل را به یک موتور کارآمد برای ساخت بازی‌هایی در سبک‌های دیگر نیز تبدیل نمود. نسخه سوم برای اولین بار امکان پشتیبانی از اندروید و آی‌اواس را نیز دارد که ساخت بازی‌های موبایلی در این موتور را ممکن کرد.

ساخت بازی با آنریل

موتور بازی گیم میکر

گیم میکر موتور بازی چند سکویی برای سیستم عامل ویندوز و مک است که توسط مارک اورماس با زبان برنامه نویسی دلفی ارائه شده‌ است. این نرم‌افزار در حال حاضر توسط یویوگیمز توسعه و ارائه می‌شود.

گیم میکر به کاربرانش اجازه می‌دهد تا بازیهای رایانه ای خود را به سادگی ارائه دهند.

ساخت بازی با گیم میکر