اپل واچ سری 3 معرفی شد

apple-watch-series-3-colors.jpg

 

در پی مراسم شب گذشته اپل اپل واچ سری سوم معرفی شد، با هم نگاهی داشته باشین به قابلیت های این دستگاه!

این دستگاه از چیپ دو هسته ای جدید اپل استفاده میکند این چیپ ست 70 درصد قدرت پردازشی بیشتری دارد!

این ساعت هوشمند که رشد 50 درصدی و فوق العاده ای را تجربه کرده است سال گذشته بعد برند لوکس رولکس مقام دوم را در بین محبوب ترین ساعت های جهان داشت اما امسال با کسب 97 درصد رضایت مشتری و با پشت سر گذاشتن رلکس مقام اول را توانست از این برند لوکس و مطرح بگیرد!

در طراحی این ساعت تفاوت زیادی را با نسخه قبلی حتی نسخه اول این ساعت مشاهده نمیکینم اپل تنها تغییر فیزیکی ظاهری که در این دستگاه داده است اضافه کردن رنگ قرمز به اسکرول این دستگاه است! با این که زیبایی چشم نوازی را به این ساعت داده اما تغییر بزرگی نیست! اما این ساعت در طراحی واچ فییس های جدید سنگ تمام گذاشته و این واچ فیس ها به زیبایی کامل طراحی شده اند!

این ساعت دارای دو مدل ال تی ای و ساده است! نسخه ی ال تی ای از سیم کارت پشتیبانی نمیکند!! بلکه سیمکارت داخلی دارد و با اتصال به اپراتور های و تعریف تنظیماتی میتوانید از گوشی خود برای برقراری ارتباط بی نیاز شوید که البته بعید میدانیم در ایران کاربرد داشته باشد!

انتن این دستگاه با خلاقیت فراوان در اطراف حاشیه ی نمایشگر دستگاه قرار گرفته و این دستگاه دارای میکروفون بسیار بسیار قدرتمدی است!

این دستگاه در دو مدل اپل واچ ( با بدنه آلمینیوم) و اپل واچ ادیشن(با بدنه سرامیکی) و دو مدل سفارشی نایکی و هرمس عرضه خواهد شد! بند های جدید و زیبایی همراه ای ساعت به بازار عرضه میشود.