کنفرانس اپل سال2017 از دست ندهید

 

Image result for iphone 8 event

قرار است در تاریخ 12 سپتابر اپل از محصولات جدید خود رو نمایی کند یعنی آیفون جدید و احتمالا اپل واچ جدید همراه با ایر پاد نسل 2!

با نزدیک شدن به این تاریخ مانند سال های پیش شایعات بیشتری در مورد این محصولات به بیرون درز میکند. در این  مطلب قصد داریم نگاهی داشته باشیم به تعدادی از این شایعات:

شایعه اول: آیفون بعدی آیفون 8 نام دارد

در ابتدا مطرح شده بود که در این کنفرانس از 3 نسل آیفون رو نمایی خواهد شد یکی آیفون 7اس و دیگری آیفون اکس و آیفون 8! اما پس از گذشت ماه ها این شایعات تبدیل شد به معرفی آیفون 8 و شاید آیفون اکس! به نظر شما اپل روند همیشگی معرفی محصول خودش را میشکند و به جای 7اس از نام دیگری استفاده میکند؟

شایعه دوم: در این آیفون شاهد سنسور اثر انگشت نیستیم و به جای آن از سنسور تشخیص چهره استفاده میشود!

این شایعه یکی از محتمل ترین شایعات است زیرا اپل پتنت هایی در این ززمینه ثبت کرده اما از طرفی اپل پتنت دیگری نیز ثبت کرده که نشان میدهد توسط صوت اثر انگشت را شناسایی میکند!

شایعه سوم: اپل در این کنفراننس از ایرپاد های جدید رو نمایی میکند: اپل حدود یک سال پیش نسل اول ایر پاد را معرفی کرد که تنها چند ما از عرضه ی آن به بازار میگذرد! و این دستگاه عملکرد بسیار خوب و بالا تر از انتظاری را از خود به نمایش گذاشت بنا بر این دلیلی وجود ندارد که اپل از ایرپاد های جدید رونمایی کند!

شایعه چهارم: اپل از اپل واچ نسل سوم رونمایی خواهد کرد: این شایعه ماه ها است که پخش شده و گفته میشود که اپل از اپل واچ با قابلیت ال تی ای مستل پرده برداری خواهد کرد!

حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که اپ در مراسم پیش رو از چه دستگاه هایی پرده برداری میکند و چگونه ما را شگفت زده خواهد کرد!

همچنین میتوانید اخبار بیشتر را در صفحه خبر های تکنولوژی ما دنبال کنید و یا پس از پایان مراسم با ما در صفحه مطالب با جدید ترین خبر ها همراه باشید

کنفرانس اپل را در صفحه پخش زنده در روز 12 سپتامبر بصورت زنده دنبال کنید